Deski tarasowe Tigerwood – twardy wybór na lata

Deski tarasowe Tigerwood – twardy wybór na lata

Poznaj deski z drewna TIGERWOOD

Tigerwood to rodzaj twardego drewna, który jest znany ze swojego charakterystycznego, bogatego koloru i trwałości. Pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej i jest powszechnie stosowany do podłóg, desek i mebli. Drewno ma urzekający wygląd dzięki głębokiemu, czerwonawo-brązowemu kolorowi bazowemu i ciemno-czarnym smugom, które przypominają tygrysie paski, stąd jego nazwa.

Tigerwood jest bardzo gęsty, dzięki czemu jest odporny na wilgoć, gnicie i uszkodzenia owadów. Dodatkowo jego twardość i zwarta struktura ziarna zapewniają dobrą odporność na zużycie, co czyni go popularnym wyborem w obszarach o dużym natężeniu ruchu. Pomimo swojej wytrzymałości i trwałości, Tigerwood jest stosunkowo łatwy w obróbce zarówno przy użyciu narzędzi ręcznych, jak i elektronarzędzi, co czyni go wszechstronnym materiałem do wielu projektów związanych z obróbką drewna.

Znajdziecie go w naszej ofercie: desek tarasowych

3 thoughts on “Deski tarasowe Tigerwood – twardy wybór na lata

 1. Gyt - 15 lutego, 2023 at 3:49 pm

  Tak sobie myślę że wszystko jest podyktowane tylko i wyłącznie z osobowością portfela. Oczywiście że Każdy wolałby kupić takie deski tarasowe żeby starczyły mu do końca życia i nie musiał ich nawet malować olejem do tarasów. Ale co powiedzieć ludziom którzy zarabiają średnią krajową z wielkim bólem wybudowali domek?

  Reply
 2. Mer - 12 lutego, 2023 at 7:36 pm

  Mahoń i meranti ładniejsze,ale i tak mi się podoba.

  Reply
 3. Wojtek - 12 lutego, 2023 at 7:34 pm

  Pięknie to wygląda, taras na lata. Drewno egzotyczne Jedak robi wrażenie.

  Reply

Leave a Reply